Silná imunita

 

Bylinná zmes napomáhajúca pri posilňovaní imunity.

Zloženie: list žihľavy, kvet bazy čiernej, vňať šalvie, rakytníkový plod, vňať prasličky, kvet echinacei purpurovej.

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom
Variant
€2,40 €6,50 od €2,40
   
Kategória Čaje
 

Krajina pôvodu: Česká Republika

 

Žihľava, šalvia a rakytník prispievajú k prirodzenej obranyschopnosti organizmu. Kvety bazy čiernej prispievajú k vylučovaniu - prečistenie tela. Echinacea pomáha pri infekčných ochoreniach dýchacích ciest a nachladnutiach. Praslička má sťahujúce, močopudné a krvácanie zastavujúce účinky, používa sa pri zastavení krvácania, pečeňových i obličkových chorobách,  čistí krv a uzdravuje obličky. Dbajte na pestrú, vyváženú stravu a zdravý životný štýl.

Bylinné čaje a ich účinky
Pred 200 rokmi sa ľudia liečili iba prostriedkami z prírody. Dnes sa k tejto starej múdrosti zase vraciame. To, že rastliny disponujú veľkou liečivou silou je vedecky dokázané a všeobecne známe už po stá
Bylinky by sme mali užívať ako prevenciu. Nemá význam robiť silné čaje, účinok väčší nebude. Nečakajte až ochoriete. Nikdy nezabudnite na to, že bylinka nie je všeliek. V prípade akýchkoľvek pochybností sa poraďte s lekárom.
ročia. Prírodná medicína často pomáha rovnako dobre ako niektoré chemicky vyrobené lieky.

PRÍPRAVA ČAJU:

vriacou vodou zalejte zmes v pomere 2 g (2 vrchovaté čajové lyžičky) na 250 ml vody. Ponechajte 5-10 minút lúhovať. Potom preceďte.